KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757093

nr 1275 7093

Thure Wallner

(1888-1965), Sverige

Akvarell, Ekorre. Signerad, 21x26 cm

Thure Wallner, född 1888, död 1965, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:39:09

14/9 12:10:23 1      Vinnande bud

Thure Wallner

Läs mer om Thure Wallner